TUNERY

Jeżeli nie posiadasz telewizora wyposażonego w tuner DVB-T2 zgodnego z H.265/HEVEC to najtańszym rozwiązaniem będzie dokupienie zewnętrznego tunera DVB-T2. Dzięki zastosowaniu takiego sprzętu, przy bardzo niskim koszcie zyskasz dostęp do wielu darmowych kanałów polskich w cyfrowej jakości.

 

AX Lion NS Opticum

Dekoder do odbioru telewizji naziemnej nowego standardu DVB-T2 H.265/HVEC. Umożliwia odbiór kanałów naziemnych/kablowych w świetnej jakości. Posiada wielojęzyczne menu ekranowe, które jest jednocześnie bardzo przejrzyste i przyjazne dla użytkownika. Umożliwia także odtwarzanie plików multimedialnych poprzez port USB.

[czytaj więcej]

 

 Blow 7000 FHD mini DVB-T2

Dyskretny tuner DVB-T2 zapewniający odbiór telewizji naziemnej w nowym standardzie. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że nie zajmuje on dodatkowego miejsca oraz może zostać zainstalowany w niewidocznym miejscu z tyłu telewizora. W zestawie znajduje się również wyświetlacz, który podnosi komfort użytkowania.

[czytaj więcej]

 

TUNER HYBRYDOWY DVB-T2/C H.265 Opticum NYTRO BOX PLUS

Dekoder STB Full HD wyposażony w funkcję nagrywania PVR. Umożliwia odbiór wszystkich niekodowanych programów cyfrowej telewizji naziemne DVB-T MPEG-4 oraz najnowszego systemu DVBT2. Posiada wyświetlacz numeryczny, złącza SCART, HDMI oraz USB, co daje możliwość nagrywania i odtwarzania plików we współpracy z każdym rodzajem telewizora.

[czytaj więcej]

 

Tuner komputerowy DVB-T
Cabletech URZ0184


Miniaturowy tuner umożliwiający odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T na komputerze, również w wysokiej rozdzielczość obrazu HD. W komplecie znajduje się antena mobilna. Odbiornik wyposażony w funkcje EPG oraz PVR i TimeShift.


[czytaj więcej]

 

Opticum SLOTH Combo plus

Dekoder combo dający możliwość odbioru telewizji naziemnej, satelitarnej oraz kablowej z wbudowanym czytnikiem kart w systemie Conax. Można go podłączyć do internetu przez adapter WiFi lub sieć LAN. Posiada funkcję nagrywania na zewnętrznym nośniku pamięci podłączanym poprzez złącze USB.


[czytaj więcej]

 

AX MULTIBOX 4K UHD E2 LINUX + ANDROID COMBO DVB-S2X+DVBT2/C

Dwusystemowy tuner 4K UHD Combo H.265 do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S2, naziemnej DVB-T/T2 oraz kablowej DVB-C. Umożliwia odbiór programów w wysokiej rozdzielczości 4K, HD,FHD oraz SD. Pracuje w oparciu o systemy operacyjne Linux Enigma 2 i Android 7.0. Wbudowana karta WiFi udostępnia bezprzewodowe połączenie z siecią internetową.


[czytaj więcej]

 

OCTAGON SF8008 4K UHD E2 Linux COMBO DVB-S2X+DVB-T2/C

Tuner 4K UHD E2 Linux do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej, naziemnej oraz kablowej. Szybkie przełączanie kanałów i duża wydajność. Wyposażony w głowicę sat DVB-S2X. Zgodny z najnowszym standardem DVB-S2X. Druga głowica Hybrydowa przeznaczona jest do odbioru telewizji naziemnej i kablowej. System Linux Enigma 2 z oprogramowaniem OPENATV 6.2 umożliwia nieograniczoną możliwość pobierania wtyczek i dowolną konfigurację tunera wedle potrzeb użytkownika.


[czytaj więcej]

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wzmacniaczami antenowymi lub rozgałęźnikami, które mogą być pomocne w tworzeniu Twojej instalacji, polecamy zapoznanie się z ofertą profesjonalnego sklepu - technosat.pl

Dodatkowe informacje